Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Głosujmy na Ewelinę!

07 luty 2015


XXXII Plebiscyt Sportowy 2014.

Trwa głosowanie w XXXII plebiscycie „Przeglądu Konińskiego” na najpopularniejszego sportowca regionu konińskiego roku 2014.

Podobnie jak w roku ubiegłym Gminny Klub Sportowy "Kasztelania" Brudzew i całą naszą gminę reprezentuje utalentowana, odnosząca imponujące sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej zawodniczka sekcji Oyama Karate - Ewelina Lipińska.

W poprzedniej edycji Ewelina zajęła trzecie miejsce. Zachęcamy wszystkich kibiców, wszystkich mieszkańców gminy Brudzew abyście i tym razem pomogli naszej zawodniczce znaleźć się w gronie najlepszych.

Wystarczy wysłać sms o treści PK.4 na numer 71051 (koszt 1,23 zł z Vat za sms). Głosowanie trwa do 28 lutego 2015 roku do godziny 24:00.

Głosować można również za pomocą kuponu drukowanego na łamach „Przeglądu Konińskiego” i „Echa Turku”. Za pomocą kuponu mogą głosować osoby, które prześlą lub dostarczą do siedziby Organizatora (redakcji „Przeglądu Konińskiego”, ul. Przemysłowa 9, 62-510 Konin) prawidłowo wypełniony oryginalny kupon opublikowany w wymienionych w regulaminie gazetach. W treści kuponu należy wpisać wyłącznie jedno nazwisko sportowca (Ewelina Lipińska), który jest nominowany do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Regionu Konińskiego Roku 2014 oraz dane personalne uczestnika Plebiscytu (osoby oddającej głos). Termin składania kuponów (liczy się data stempla pocztowego) – 28 lutego 2015 r. Jeden uczestnik może dostarczyć dowolną ilość kuponów.

Aktualne wyniki i regulamin plebiscytu znajduje się na stronie http://www.przegladkoninski.pl/pages/id/79.

Liczymy na Wasze głosy!

Polecamy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech