Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Turniej Dzikich Drużyn

10 wrzesień 2014

W niedzielę 31 sierpnia br., na boisku Orlik przy ulicy Piaski w Brudzewie odbyły się zawody piłkarskie pod nazwą „Turniej Dzikich Drużyn”. Zawody zorganizowane zostały na zakończenie letniego sezonu piłkarskiego.  Organizatorzy – Wójt Gminy Brudzew oraz Gminny Klub Sportowy „Kasztelania” zadbali aby zawodnikom niczego nie brakowało podczas rozgrywek.

W zmaganiach udział wzięło 9 drużyn piłkarskich, które podzielone zostały na dwie grupy. Grupa A liczyła 5 drużyn a grupa B 4 drużyny. Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Grzegorz Pietrzak i Michał Kubiak z Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Po blisko 6 godzinnych zmaganiach i 16 emocjonujących pojedynkach udało się wyłonić zwycięzców:

I miejsce zajęła drużyna DREAM TEAM,

II miejsce zajęła drużyna BRUDZYŃ,

III miejsce przypadło drużynie BLUE TEAM,

IV miejsce wywalczyli zawodnicy z drużyny FIGO FAGO,

V miejsce ex aequo przypadło zespołom BRUDZEW TEAM i ALBATROSY KASZTELANIA,

VI miejsce również ex aequo zajęli FC KRWONY oraz BAD BOYS TARNOWA,

VII miejsce zajęli panowie z drużyny ORŁY JANISZEW.

Dodatkową atrakcją w czasie trwania turnieju był konkurs "Turbo Kozaka Brudzewiaka", do którego wytypowano po jednym przedstawicielu z każdej drużyny. We wszystkich konkurencjach najlepszy okazał się Kamil Bukowski z zespołu Albatrosy Kasztelania. Drugie miejsce zajął Grzegorz Misiak z Dream Team. Na trzeciej pozycji uplasował się Mateusz Żurawski z Blue Team.

Turniej zakończono nagrodzeniem najlepszych dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Gratulacje i nagrody wręczali – Wójt Gminy Cezary Krasowski, wiceprezes GKS Kasztalania Józef Szurgot oraz miejscowi sportowcy Maciej Szurgot oraz Paweł Bednarczyk.