Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

OSP JANISZEW- MISTRZ POLSKI

02 wrzesień 2019

W piątek 30 sierpnia rozpoczęły się Krajowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych w Polanicy Zdrój. Gminę Brudzew reprezentowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Janiszewa- Mistrz Województwa Wielkopolskiego.

W drugim dniu zawodów odbyły się ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza. Drużyna z Janiszewa ustanowiła nowy oficjalny rekord ćwiczeń bojowych z czasem 29,97 s. W klasyfikacji generalnej zawodów druhowie OSP Janiszew uplasowali się na pierwszym miejscu z wynikiem 83,90 pkt.

Na trybunach nie zabrakło wiernych kibiców drużyny, którzy stanowili liczną grupę wsparcia.

Warto wspomnieć, że drużyny z sąsiednich gmin również zdobyły na zawodach w Polanicy wysokie miejsca w klasyfikacji. Żeńska drużyna z Kalinowej także została Mistrzem Polski a druhny i druhowie z OSP Dobrów wywalczyły wysokie 3 miejsce na podium.

Wszystkim druhom życzymy dalszych sukcesów sportowych, pomyślności w służbie i w życiu osobistym.