Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka w Chrząblicach

21 luty 2019

20.02.2019 r. w szkole w Chrząblicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. To szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość i szacunek do swoich ukochanych dziadków.

Na uroczystość przybyli nie tylko dziadkowie, ale również rodzice, rodzeństwo oraz pan dyrektor. Wystrój korytarza szkolnego, na którym odbyła się uroczystość miał charakter walentynkowy. Dzieci przedstawiły słowno-muzyczny program oraz współczesny teatrzyk pt. „Jaś i Małgosia”.

Następnie głos zabrał pan dyrektor Jan Szafrański, który złożył zaproszonym gościom serdeczne życzenia.

Po występie, który zakończył się gromkimi brawami dzieci z oddziału przedszkolnego wręczyły swoim dziadkom laurki oraz słomkowe kwiatki. Natomiast uczniowie klasy pierwszej i drugiej obdarowały swoich dziadków sercowymi świecznikami z masy solnej.

Jak co roku na zakończenie uroczystości rodzice zaprosili wszystkich zebranych na słodki poczęstunek. Dzięki takiemu zakończeniu imprezy babcie i dziadkowie wymienili się swoimi doświadczeniami oraz mieli okazję pochwalić się swoimi wnuczętami.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnucząt, tak jak w tym dniu.

Nadesłano: SP Galew z filią w Chrząblicach.

Polecamy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech