Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Koncert gitarowy w Przedszkolu w Brudzewie

20 luty 2019

Muzyka jest obecna w codziennym życiu każdego dziecka, jest również naturalnym sposobem pokazywania swoich uczuć i emocji. Jej słuchanie rozwija wrażliwość, natomiast gra na instrumencie muzycznym ma duży wpływ na rozwój zdolności i osobowości dziecka. Aby rozwijać w dzieciach taką aktywność muzyczną zaprosiliśmy do naszego przedszkola Pana Pawła Ciemniewskiego, jego talent i twórczość można śledzić na mediach społecznościowych oraz posłuchać na youtubie. Nasz gość gra na gitarze klasycznej i elektrycznej oraz śpiewa, zaprezentował swój dorobek artystyczny oraz wykonał kilka utworów dziecięcych. Po występie pan Paweł pozwolił naszym przedszkolakom samodzielnie zagrać na wybranym instrumencie. Były to niezapomniane chwile, które z pewnością na długo zagoszczą w naszej pamięci i może będą początkiem rozwijania ukrytych talentów naszych przedszkolaków.

Nadesłano: Przedszkole Gminne w Brudzewie.

Polecamy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech