Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Bal Karnawałowy w Gminnym Przedszkolu w Brudzewie

04 luty 2019

Bal Karnawałowy dla dzieci w Gminnym Przedszkolu w Brudzewie odbył się 31 stycznia 2019r. Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona serpentynami i kolorowymi balonami. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, krakowianki, policjanci, smoki a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W trakcie karnawałowych szaleństw pojawił się Święty Mikołaj, który przyniósł dla wszystkich wymarzone prezenty. Po wizycie tak zacnego gościa przedszkolacy zrobili sobie zdjęcia z Mikołajem na pamiątkę spotkania. Dla spragnionych i głodnych czekały przepyszne i wymyślne przekąski. Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł tańczyć i szaleć przy ulubionej muzyce. Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.

Nadesłano: Przedszkole Gminne w Brudzewie.

Polecamy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech