Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Szkoła Małego Inżyniera

06 listopad 2018

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie bierze udział w projekcie „Szkoła Małego Inżyniera”. Główny cel projektu to promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół. Organizatorami projektu są Volkswagen Poznań oraz Fundacja Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.                                                                

Na zwycięską szkołę czekają atrakcyjne nagrody: zestawy klocków LEGO® MINDSTORM EV3 do budowy i programowania robotów o wartości 6 tys. zł oraz całodniowy „Festiwal technologiczny” w zwycięskiej szkole.

Wygrywa szkoła, która zdobędzie najwięcej głosów!

Wystarczy codziennie wejść na stronę:

http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole

kliknąć przycisk GŁOSUJ; wybrać naszą szkołę (Szkoła Podstawowa im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie); podać nr swojego telefonu, na który będzie wysłany SMS z kodem; kod wpisujemy na stronie

SMS - y są darmowe

Głosowanie trwa od 26-11- 2018 do 07-12- 2018

Prosimy o wsparcie dla naszej szkoły w rywalizacji o wygraną!

Liczymy na Wasze wsparcie drodzy brudzewianie.

Pokażmy, że Brudzew ma moc!

Opiekunowie projektu: Małgorzata Kornacka, Magdalena Mroczkowska

Polecamy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech