Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
Składanie wniosków o zakup węgla na preferencyjnych zasadach
Informujemy, że w Urzędzie Gminy Brudzew przyjmowane są wnioski o zakup węgla na...
Informacja na temat dodatku węglowego
Od 17 sierpnia 2022 r. do 30 listopada 2022 r. w Urzędzie Gminy Brudzew można sk...
Zapraszamy do wypełnienia ankiety
Szanowni Państwo
W związku z prowadzeniem prac nad opracowaniem lokalnej st...
"Talent Show"
Czym jest projekt Talent Show?
To dziesięciodniowy, edukacyjny warsztat ar...
Składanie wniosków o zakup węgla...
Informacja na temat dodatku węglowego...
Zapraszamy do wypełnienia ankiety
"Talent Show"

XX Biegi Kasztelańskie

02 czerwiec 2015

Prawie 190 uczestników pobiegło w XX Biegach „Kasztelańskich” w minioną sobotę (tj. 30 maja br.) na stadionie sportowym w Brudzewie. Startowali zarówno uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych jaki i przedszkolaki.

Organizatorem biegów był Gminny Klub Sportowy „Kasztelania” przy współpracy z Urzędem Gminy Brudzew.

Uczestnicy w zależności od wieku mieli do pokonania różne trasy i dystanse - od 50 m do 1200 m. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali im Przewodniczący Rady Gminy Brudzew – Pan Kazimierz Wdowiński, Zastępca Wójta - Pan Paweł Jacaszek oraz Wiceprezes GKS Kasztelania - Pan Józef Szurgot. Pogoda dopisywała, do mety udało się dotrzeć wszystkim zawodnikom a organizatorzy zadbali o napoje i posiłki dla nich.

Oto jak przedstawiała się ostateczna klasyfikację XX Biegów „Kasztelańskich”:

50 m DZIEWCZYNKI rocznik  2010 i młodsze

MAJA   BADEŃSKA

BRUDZEW

ELIZA  MATUSIAK

BRUDZEW

AMELIA  ANTAS

BRUDZEW

50 m CHŁOPCY rocznik  2010 i młodsze

KACPER  NAWROT

STEFANOWO

KRYSTIAN  KRAKOWIAK

JANISZEW

SZYMON  RYBARSKI

BRUDZEW

150 m DZIEWCZYNKI rocznik  2009

NADIA  KOWALSKA

BRUDZEW

MARTYNA  ANTOSIK

BRUDZEW

KINGA  SOBCZAK

BRUDZEW

150 m CHŁOPCY rocznik  2009

ADAM  KLIMCZAK

GALEW

IGOR  KRYSIAK

BRUDZEW

PRZEMYSŁAW  WITASZEK

JANÓW

200 m DZIEWCZYNKI rocznik  2008

OLIWIA  ADAMCZYK

KOŹMIN

NATALIA  KOKOSZKO

BRUDZEW

AGATA  PEREDERIJ

OLIMPIA

200 m CHŁOPCY rocznik  2008

STANISŁAW  JAROSZEWSKI

BRUDZEW

KACPER  PŁOSZAJ

KOLNICA

ADAM  WITKOWSKI

KRWONY

JULIA  KLIMCZAK

GALEW

ZUZANNA  ADAMCZYK

KRWONY

MARTYNA   KURAS

BRUDZYŃ

300 m CHŁOPCY rocznik  2007

RADOSŁAW  ADAMCZYK

KRWONY

BARTOSZ  KOWALEWSKI

JANÓW

NORBERT  BANASIAK

GALEW

JULIA  WIELGOCKA  

DZIADOWICE

ESTERA  MALESZA

BRUDZEW

WERONIKA WRÓBLEWSKA

BRUDZEW

300 m CHŁOPCY rocznik  2006

PATRYK  GRUCHOT

KRWONY

DAWID  KOWALSKI

BRUDZEW

KACPER  ANTOSIK

BRUDZEW

400 m CHŁOPCY rocznik  2005

HUBERT  WOJDAK

BRUDZEW

MARCIN  PAWLICKI

MARULEW

KACPER  KUBANEK

MARULEW

400 m DZIEWCZYNKI rocznik  2005

NATALIA  KRAWCZYK

BRUDZEW

JULIA  PUSTA  

BRUDZEW

GABRIELA   MICHALAK

BOGDAŁÓW  KOLONIA

600 m DZIEWCZYNKI rocznik  2004

JOANNA  CHMIELIK

KOŁO

ANDŻELIKA  BOROWIAK

MARULEW

NIKOLA   BINKIEWICZ

KUŻNICA  JANISZEWSKA

800 m CHŁOPCY rocznik   2004

RAFAŁ  WASIELEWSKI

KOŻMIN

FILIP  STOLAREK

BRUDZEW

MATEUSZ  WYSOCKI

KOLNICA

600 m DZIEWCZYNKI rocznik  2003

I miejsce

PAULINA   WITASZEK

OLIWIA  KURAS

JANÓW

BRUDZYŃ

----------------------------------

   -----------------------------

WIKTORIA  STRASZEWSKA

KALINOWA

800 m CHŁOPCY rocznik  2003

DAMIAN  BADEŃSKI

BRUDZYŃ

KACPER   MIELCZAREK

KALINOWA

KAMIL   KARSKI

JANISZEW

600 m DZIEWCZYNKI rocznik  2002

IZABELA   KACPRZAK

SMOLINA

NATALIA  NITA

JANÓW

WIKTORIA   MŁYNARSKA

CHRZĄBLICE

800 m CHŁOPCY rocznik  2002

I miejsce

RADOSŁAW  ZAJĄC

DAWID  BANASIAK

JANISZEW

KOLNICA

--------------------------

---------------------

DOMINIK   WASIELEWSKI

KOŻMIN

JOANNA  ADASIAK

BRUDZEW

AGNIESZKA OPAS

BRUDZEW

AGATA   KRYCH

BRUDZEW

1200 m CHŁOPCY  roczniki 1999 - 2001

KRYSTIAN  GRUCHOT

KRWONY

DOMINIK WŁODARCZYK

KRWONY

SZYMON  PRZYBYŁ

KRWONY

Zapraszamy za rok !!!

Zdjęcia - Anna Drzewiecka, Portal Regionalny iTurek.net

invest2
eUrzad
Baner3 lupa
Odpady baner1
Baner tarnowa
sesje log1
Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Brudzew
gospodarka

ewidencja

strategia3
kroniki
A- A A+

Wyszukiwanie

Please provide full Credentials Infomation
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech