Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

X Turniej Tańca Towarzyskiego i Dowolnego w Malanowie

30 listopad 2017

''Taniec jest najważniejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia, jest samym życiem.''     

Słowami Havelocka Ellisa przywitały uczestników X Turnieju Tańca Towarzyskiego i Dowolnego organizatorzy turnieju.

Nasza Szkoła Podstawowa w Brudzewie już od wielu lat bierze udział w/w wydarzeniu kulturalnym z bardzo dobrymi wynikami, promując w ten sposób naszą szkołę. W tym roku wystawiliśmy zespoły w trzech kategoriach: I-III, IV- VI, VII i gimnazjum. Możemy być dumni, bo  najmłodsze dziewczynki z zespołu ''Perełki'' pod opieką p. J. Jaroszewskiej-Pilarz i p. R. Kabot zajęły I-miejsce.  Podopieczni p. E. Grązik, zespół ''Iskierki'' zajął I-miejsce oraz ''El-dance '' II-miejsce. Świetnie się wszyscy spisali. W przerwach  między poszczególnymi kategoriami, dziewczęta z zespołu ''Iskierki'' i ''El-dance'' zaprezentowały  się w pełnych składach i w całkowitych swoich programach artystycznych. 

Patrząc na zaangażowanie i pasję jaką uczestnicy wkładają w taniec, można powiedzieć, iż taniec leczy duszę i ciało, dodaje pewności siebie, pomaga przełamywać  słabości i bariery.

Nadesłano: SP im. Wojciecha z Brudzewa w Brudzewie

Polecamy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech