Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech

Dzień pieczonego ziemniaka w Przedszkolu Gminnym w Brudzewie

26 wrzesień 2017

W sobotę w dniu 23 września 2017 roku w Gminnym Przedszkolu w Brudzewie odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka. Piknik został zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł’’ 2017.

W imprezie wzięły udział dzieci przedszkolne i ich rodzice. Na początku uczestnicy brali udział w konkursach i zmaganiach sportowych. Zwycięscy otrzymali nagrody.

W dalszej części pikniku bawiliśmy się wspólnie z animatorami ,,Grupy T” z Torunia. Kolorowo przebrani aktorzy w sposób twórczy i kreatywny przeprowadzili zajęcia z dziećmi i rodzicami zapewniając im niezapomniane wrażenia. Na uczestników czekały nie lada atrakcje np.; slalom z ogromną piłką, wyścig koników, zabawy z chustą animacyjną oraz malowanie twarzy. Po wyczerpujących zabawach można było posilić się w bufeciku z pysznymi potrawami przygotowanymi przez przedszkolne kucharki oraz rodziców naszych przedszkolaków. Podczas wspólnych zabaw i zmagań umysłowych przekonaliśmy się że w grupie siła a z przyjaciółmi bawić się weselej . Na zakończenie obejrzeliśmy wspaniały pokaz baniek mydlanych. Święto Pieczonego Ziemniaka w naszym przedszkolu po raz kolejny przeszło do historii jako wspaniały dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich uczestników imprezy.

Polecamy

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech