Organizatorem biegów był Gminny Klub Sportowy „Kasztelania” przy współpracy z Urzędem Gminy Brudzew.
Uczestnicy w zależności od wieku mieli do pokonania różne trasy i dystanse - od 50 m do 1200 m. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali im Przewodniczący Rady Gminy Brudzew – Pan Kazimierz Wdowiński, Zastępca Wójta - Pan Paweł Jacaszek oraz Wiceprezes GKS Kasztelania - Pan Józef Szurgot. Pogoda dopisywała, do mety udało się dotrzeć wszystkim zawodnikom a organizatorzy zadbali o napoje i posiłki dla nich.
Oto jak przedstawiała się ostateczna klasyfikację XX Biegów „Kasztelańskich”:
50 m DZIEWCZYNKI rocznik 2010 i młodsze |
||
MAJA BADEŃSKA |
BRUDZEW |
|
ELIZA MATUSIAK |
BRUDZEW |
|
AMELIA ANTAS |
BRUDZEW |
|
50 m CHŁOPCY rocznik 2010 i młodsze |
||
KACPER NAWROT |
STEFANOWO |
|
KRYSTIAN KRAKOWIAK |
JANISZEW |
|
SZYMON RYBARSKI |
BRUDZEW |
|
150 m DZIEWCZYNKI rocznik 2009 |
||
NADIA KOWALSKA |
BRUDZEW |
|
MARTYNA ANTOSIK |
BRUDZEW |
|
KINGA SOBCZAK |
BRUDZEW |
|
150 m CHŁOPCY rocznik 2009 |
||
ADAM KLIMCZAK |
GALEW |
|
IGOR KRYSIAK |
BRUDZEW |
|
PRZEMYSŁAW WITASZEK |
JANÓW |
|
200 m DZIEWCZYNKI rocznik 2008 |
||
OLIWIA ADAMCZYK |
KOŹMIN |
|
NATALIA KOKOSZKO |
BRUDZEW |
|
AGATA PEREDERIJ |
OLIMPIA |
|
200 m CHŁOPCY rocznik 2008 |
||
STANISŁAW JAROSZEWSKI |
BRUDZEW |
|
KACPER PŁOSZAJ |
KOLNICA |
|
ADAM WITKOWSKI |
KRWONY |
JULIA KLIMCZAK |
GALEW |
|
ZUZANNA ADAMCZYK |
KRWONY |
|
MARTYNA KURAS |
BRUDZYŃ |
|
300 m CHŁOPCY rocznik 2007 |
||
RADOSŁAW ADAMCZYK |
KRWONY |
|
BARTOSZ KOWALEWSKI |
JANÓW |
|
NORBERT BANASIAK |
GALEW |
|
JULIA WIELGOCKA |
DZIADOWICE |
|
ESTERA MALESZA |
BRUDZEW |
|
WERONIKA WRÓBLEWSKA |
BRUDZEW |
|
300 m CHŁOPCY rocznik 2006 |
||
PATRYK GRUCHOT |
KRWONY |
|
DAWID KOWALSKI |
BRUDZEW |
|
KACPER ANTOSIK |
BRUDZEW |
|
400 m CHŁOPCY rocznik 2005 |
||
HUBERT WOJDAK |
BRUDZEW |
|
MARCIN PAWLICKI |
MARULEW |
|
KACPER KUBANEK |
MARULEW |
|
400 m DZIEWCZYNKI rocznik 2005 |
||
NATALIA KRAWCZYK |
BRUDZEW |
|
JULIA PUSTA |
BRUDZEW |
|
GABRIELA MICHALAK |
BOGDAŁÓW KOLONIA |
|
600 m DZIEWCZYNKI rocznik 2004 |
||
JOANNA CHMIELIK |
KOŁO |
|
ANDŻELIKA BOROWIAK |
MARULEW |
|
NIKOLA BINKIEWICZ |
KUŻNICA JANISZEWSKA |
|
800 m CHŁOPCY rocznik 2004 |
||
RAFAŁ WASIELEWSKI |
KOŻMIN |
|
FILIP STOLAREK |
BRUDZEW |
|
MATEUSZ WYSOCKI |
KOLNICA |
|
600 m DZIEWCZYNKI rocznik 2003 |
||
I miejsce |
PAULINA WITASZEK OLIWIA KURAS |
JANÓW BRUDZYŃ |
---------------------------------- |
----------------------------- |
|
WIKTORIA STRASZEWSKA |
KALINOWA |
|
800 m CHŁOPCY rocznik 2003 |
||
DAMIAN BADEŃSKI |
BRUDZYŃ |
|
KACPER MIELCZAREK |
KALINOWA |
|
KAMIL KARSKI |
JANISZEW |
|
600 m DZIEWCZYNKI rocznik 2002 |
||
IZABELA KACPRZAK |
SMOLINA |
|
NATALIA NITA |
JANÓW |
|
WIKTORIA MŁYNARSKA |
CHRZĄBLICE |
|
800 m CHŁOPCY rocznik 2002 |
||
I miejsce |
RADOSŁAW ZAJĄC DAWID BANASIAK |
JANISZEW KOLNICA |
-------------------------- |
--------------------- |
|
DOMINIK WASIELEWSKI |
KOŻMIN |
JOANNA ADASIAK |
BRUDZEW |
|
AGNIESZKA OPAS |
BRUDZEW |
|
AGATA KRYCH |
BRUDZEW |
|
1200 m CHŁOPCY roczniki 1999 - 2001 |
||
KRYSTIAN GRUCHOT |
KRWONY |
|
DOMINIK WŁODARCZYK |
KRWONY |
|
SZYMON PRZYBYŁ |
KRWONY |
Zapraszamy za rok !!!
Zdjęcia - Anna Drzewiecka, Portal Regionalny iTurek.net